03.07.2020
באנר מתחת לעדכונים מהשטח בכל האתר - צד שמאל (חדש)
באנר מתחת לעדכונים מהשטח בכל האתר - צד ימין (חדש)

ערר המדינה מתקבל: נאשמים בעבירות נשק יוותרו במעצר עד תום ההליכים

בית המשפט העליון מקבל ערר שהגישה המדינה על החלטתו של בית משפט המחוזי בנצרת, לפיה שני נאשמים בעבירות נשק ישוחררו לחלופת מעצר בתנאי איזוק אלקטרוני
פורסם ב: 10:31 | 26.12.2016
מאת:
מערכת קרימינלי
ערר המדינה מתקבל: נאשמים בעבירות נשק יוותרו במעצר עד תום ההליכים

"פתח באש לכיוון הבית, כאשר באותה שעה ישבו בחצר הבית המתלונן ומשפחתו"

נגד הנאשמים הוגש כתב אישום המייחס להם עבירות בנשק (נשיאה, החזקה והובלה), יריות באזור מגורים, היזק בזדון לרכוש, איומים, שיבוש מהלכי משפט, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב תקף, ושימוש ברכב ללא פוליסת ביטוח בת תוקף.


מעובדות כתב האישום עולה, כי הנאשמים קשרו קשר לירות, באמצעות נשק חם, לעבר ביתו של המתלונן, על מנת להפחידו. לצורך מימוש התוכנית רכשו הנאשמים יחדיו קטנוע, אשר לא היה לו רישיון רכב בתוקף, לא נשא לוחית זיהוי כדין ומבלי שהיה ברשותם רישיון נהיגה מתאים. ביום 6.10.2016 בסמוך לשעה 23:00, הגיעו הנאשמים, כאשר מי מהם נוהג בקטנוע, בסמוך לביתו של המתלונן, כשהם נושאים ומובילים עמם את הנשק. בהגיעם לקרבת ביתו של המתלונן, פתח הנוסע שעל הקטנוע באש לכיוון הבית, תוך ירי של מספר יריות לעברו, כאשר באותה שעה ישבו בחצר, המתלונן, אשתו, שתי בנותיו, אחיו וגיסתו.

 

כנטען בכתב האישום, כתוצאה מהירי נגרם נזק לגדר הבית. לאחר הירי, עזבו הנאשמים את המקום בנסיעה כאשר אחיינו של המתלונן, החליט לנסוע ברכבו בעקבות הנאשמים. בשלב כלשהו, הבחינו הנאשמים באחיין הדולק אחריהם, ואו אז ירה מי מבין הנאשמים באוויר על מנת להרתיעו. כתוצאה מהירי האחיין התכופף, ועקב כך התנגש רכבו בקטנוע, מה שגרם לפציעתם של הנאשמים. חרף אותה פציעה, החלו הנאשמים להימלט רגלית מהמקום ותיאמו ביניהם את גרסאותיהם על מנת לשבש חקירת משטרה עתידית. בהמשך, נאשם 2 התייצב למחרת היום בבית חולים "אסף הרופא" וטען בכזב כי הוא נפל מפיגום באתר עבודתו בלוד. נאשם 1 התייצב בבית החולים "המשפחה הקדושה" בנצרת, וטען אף הוא בכזב כי נפל מפיגום במהלך עבודתו. כל זאת עשו הנאשמים על מנת להמשיך ולשבש את החקירה.


בית המשפט המחוזי קבע בהחלטתו מיום 22.12.2016 כי ברשות המאשימה ראיות לכאורה להוכחת אשמתם של הנאשמים, וזאת בעוצמה מספקת לצורך הליך זה. אשר לעילת המעצר, נקבע בהחלטה כי עבירות הנשק מקימות חזקת מסוכנות סטטוטורית מכוח הוראות חוק המעצרים. מכאן נפנה בית משפט המחוזי לבחון היתכנותה של חלופת מעצר, בציינו כי תסקירי שירות המבחן בעניינם של הנאשמים ממליצים על מעצרם באיזוק אלקטרוני. לאחר בחינת המפקחים המוצעים ומיקומו של האתר בו ימצאו הנאשמים, החליט בית משפט המחוזי כי נאשם 1 ייעצר באיזוק אלקטרוני ביישוב עראבה ונאשם 2 ייעצר באיזוק אלקטרוני בכפר זמר. כמו כן, הוטלו על הנאשמים מגבלות נוספות (מ"ת 15016-11-16).

 

בית משפט העליון: "רק במקרים חריגים ניתן יהיה לשלול את המסוכנות הנובעת מעבירות נשק ולהצדיקה בחלופת מעצר תחתיה"

על החלטה זו הגישה המאשימה ערר לפני בית משפט העליון. במסגרתו טענה כי שגה בית משפט המחוזי, כאשר הורה על מעצרם של הנאשמים בפיקוח אלקטרוני, חרף העבירות המיוחסות להם, נסיבות ביצוען, עברם הפלילי, האמור בתסקירים בעניינם, וחזקת המסוכנות המובהקת, אשר קמה בעניינם. בהמשך לכך נטען, כי די היה בנכונותם של הנאשמים לתכנן ולבצע ירי לעבר בית מגורים, בשעת לילה, מתוך כוונה שקולה, שעה שדיירים מצויים בבית, כדי ללמד על עוצמת מסוכנותם.

 

לכך הוסיפה המאשימה את העובדה שהעבירות בתיק דנן בוצעו בעת שמאסרים מותנים מרחפים מעל ראשם. עוד טענה המאשימה, כי במקרה דנן עולה חשש שאינו מופרך לשיבוש מהלכי משפט, בעיקר שעה שישנן ראיות לפיהן הנאשמים יצרו קשר עם גורמים שונים, ואיימו עליהם שמא ימסרו פרטים שידועים להם על שאירע.


בדיון שנערך בפני בית משפט העליון ביום 23.12.2016, טענו ב"כ הנאשמים עו"ד ניזאר עבוד ועו"ד פארס ג'ראיסי, כי כל הטענות שהועלו בערר, נבחנו ונשקלו על ידי בית משפט המחוזי, אשר מצא להורות על מעצרם של הנאשמים באיזוק אלקטרוני. הסנגורים סבורים כי החלטתו של בית משפט המחוזי הינה נכונה ומאוזנת, שכן התמונה בכללותה העולה מהתסקיר מצביעה על שחרור.


לאחר שבית המשפט העליון בחן את טענות הצדדים בערר, הגיע לכלל מסקנה כי יש מקום להתערב בהחלטתו של בית משפט המחוזי, ולהורות על הותרת הנאשמים במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים בעניינם.


בית המשפט העליון אינו שותף למסקנתו של בית משפט המחוזי, לפיה יש בחלופת מעצר בדמות פיקוח אלקטרוני, כדי לאיין את המסוכנות הנשקפת מהנאשמים. בית המשפט העליון קובע כי מיוחסות לנאשמים עבירות נשק חמורות, אשר מקימות כנגדם חזקת מסוכנות סטטוטורית, וכי רק במקרים חריגים ניתן יהיה לשלול את המסוכנות הנובעת מעבירה זו ולהצדיקה בחלופת מעצר תחתיה. בית המשפט העליון אינו סבור, לאחר עיון בהחלטתו של בית משפט המחוזי, כמו גם בתסקירי שירות המבחן שהוגשו בעניין הנאשמים, כי המדובר במקרה חריג ויוצא דופן, אשר מצדיק את שחרורם של הנאשמים לחלופת מעצר.


בית המשפט העליון שוכנע כי במקרה דנן, נסיבות ביצוע העבירות מובילות למסקנה כי לא ניתן לקבל את המלצת שירות המבחן. לשיטת בית משפט העליון, הירי בנשק חם, לעבר בית מגורים, שעה שככל הנראה היה ידוע לנאשמים כי מצויים בו אנשים, כאשר אחד הקליעים פגע בגדר החצר – מלמד על כי חזקת המסוכנות לא נסתרה, וכי לא ניתן לאיינה בחלופת מעצר כלשהי. בית המשפט מוסיף כי עילת השיבוש, מהווה אף היא עילת מעצר משמעותית במקרה דנן, וספק אם יש בכוחה של חלופת המעצר המוצעת להפיגהּ.


לאור האמור, החלטתו של בית משפט המחוזי מתבטלת והנאשמים ייעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים בעניינם (בש"פ 10037-16).

תגובות (0 תגובות)
הוסף תגובה

מצא עורך דין פלילי

מצא
הצג הכל >
הצג עוד >

עורכי דין פלילי

עו"ד אלעד רט

משפט פלילי, משמעתי ומינהלי
לעמוד עו"ד

עו"ד אבי אלפסי

משפט פלילי, יצוג בבית משפט, סגירת תיקים
לעמוד עו"ד

עו"ד ג׳ני חבשי

מתמחה בדיני בנקאות, דיני מקרקעין ודיני תעבורה
לעמוד עו"ד

מילון מונחים

לכל המונחים >

מעצרים בתחום עליון

העליון: דחיית ערר על מעצר עד תום ההליכים בגין סחיטה באיומים

בית המשפט העליון דחה ערר על החלטת בית המשפט המחוזי בנצרת שהורה על מעצרם של הנאשמים בגין סחיטה באיומים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.
לכתבה המלאה >

ערר המדינה מתקבל: נאשמים בעבירות נשק יוותרו במעצר עד תום ההליכים

בית המשפט העליון מקבל ערר שהגישה המדינה על החלטתו של בית משפט המחוזי בנצרת, לפיה שני נאשמים בעבירות נשק ישוחררו לחלופת מעצר בתנאי איזוק אלקטרוני
לכתבה המלאה >

חולשה בראיות צריכה להילקח בחשבון בעת בחינת שאלת המעצר

בית המשפט העליון מקבל ערר על החלטת בית המשפט המחוזי, לפיה יוותרו הנאשמים במעצר מאחורי סורג ובריח, באופן לפיו יופנו הנאשמים לשרות המבחן כדי שהאחרון יערוך תסקיר מעצר בעניינם
לכתבה המלאה >

ניסיון רצח על רקע רומנטי - מעצר עד תום ההליכים

בית המשפט העליון דוחה ערר על החלטת בית המשפט המחוזי לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים כנגדו בגין עבירה של ניסיון רצח, וזאת משום שמצא כי קיים פוטנציאל ראייתי לכאורי המבסס סיכוי סביר להרשעתו של הנאשם
לכתבה המלאה >

העליון: נאשם בעבירות אלימות חמורות ישוחרר לחלופת מעצר

בית המשפט העליון דוחה ערר המאשימה על החלטת בית המשפט המחוזי, לפיה נאשם בעבירה של חבלה חמורה ישוחרר לחלופת מעצר בתנאי פיקוח אלקטרוני.
לכתבה המלאה >

ירו בחייב ובעודו שרוע על הקרקע חבטו בו באלות

בית המשפט העליון דוחה ערר על החלטת בית המשפט המחוזי, לפיה העורר יוותר במעצר עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו, וזאת בשל המסוכנות הגבוהה הנשקפת ממנו
לכתבה המלאה >

העליון הכריע הנאשם יישאר במעצר

שלושה גלגולים בעניין בקשה למעצר עד תום ההליכים של נאשם בעבירות איומים ואלימות הסתיימו בהחלטת העליון שהנאשם יישאר במעצר ולא ישוחרר לחלופת מעצר. זאת, לאחר שהערר לבית המשפט המחוזי הפך את החלטת השלום לפיה יש להסתפק בחלופת מעצר. לדברי השופט עמית בעליון: "בעניינו של הנאשם באים לידי ביטוי שיקולים שונים לכאן ולכאן".
לכתבה המלאה >

"לה פמיליה": חולשה ראייתית ותסקיר ממליץ מובילים לשחרור ממעצר

בית המשפט העליון מאשר החלטת בית המשפט המחוזי להורות על שחרורו של מי שהואשם בפעילות אלימה במסגרת פעילות ארגון אוהדי הכדורגל "לה פמיליה".
לכתבה המלאה >

העליון - ישוחרר מבצע עשרות מקרי סחיטה ואיומים כנגד קשישים

הנאשם ואחרים, ביחד עם גורמים מחו"ל, קשרו קשר לסחוט את כספם של קשישים דוברי רוסית שמתגוררים בישראל. הם שלשלו לכיסם סכום השווה כמיליון ש"ח ב-85 מקרי סחיטה באיומים. בית המשפט העליון מחזיר בשנית את התיק לבית המשפט המחוזי, כדי שהאחרון יקבע תנאים לחלופת מעצר, על יסוד החלופה שהוצעה על ידי הנאשם (בש"פ 7452-16). 
לכתבה המלאה >

הפריעו צעקו ושרו במהלך דיון ונשלחו ל - 30 ימי מאסר

בית המשפט העליון מתערב בהחלטת בית המשפט השלום אשר הטיל על החשודים עונש מאסר בפועל למשך 30 ימים בגין ביזיון בית המשפט ומורה על שחרורם בתנאים.
לכתבה המלאה >

העליון מאשר את החלטת המחוזי לשחרר נאשמים בעבירות הריגה

לבית המשפט העליון הוגשו שני עררים בעקבות פסק דינו של בית המשפט המחוזי בירושלים: הן על-ידי המדינה הן על ידי אחד הנאשמים. הראשון עניינו בהחלטת על שחרור כל המשיבים בפיקוח אלקטרוני; השני עניינו בהחלטה לפיה קיימת תשתית ראייתית לכאורה לעבירות המיוחסות לנאשם.
לכתבה המלאה >

העליון: נק' המוצא בעבירות בנשק הינה מעצר

בית המשפט העליון דוחה ערר על החלטת בית המשפט המחוזי אשר הורה על מעצרו של העורר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו בפרשת חיסול מתוכננות של חברי "קבוצה יריבה".
לכתבה המלאה >

המשטרה התרשלה - הנאשמים ברצח שוחררו למעצר בית

בית המשפט העליון דוחה ערר המדינה ומאשר החלטת בית המשפט המחוזי לשחרר מספר נאשמים בתיק רצח לחלופת מעצר בפיקוח אלקטרוני
לכתבה המלאה >

ערר המדינה התקבל הנאשם יישאר במעצר עד לתום ההליכים

בית המשפט העליון מקבל ערר המדינה על שחרורו של משיב אשר שוחרר לחלופת מעצר בית בתנאי פיקוח אלקטרוני וזאת חרף מסוכנותו הנשקפת ובניגוד להמלצת שרות המבחן ומורה על מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.
לכתבה המלאה >

העליון: גם תסקיר שלילי הינו בגדר המלצה

בית המשפט המחוזי קבע, על סמך המלצת שירות המבחן, כי השודד שגנב פלאפון מילד ייעצר עד תום ההליכים כנגדו וכי אין לשחררו למוסד שאינו תחת פיקוח של משרד הרווחה. בית המשפט העליון פסק שיש להחזיר את הדיון לבית המשפט המחוזי, שייבחן את חלופת המעצר שהוצעה על ידי עורך דינו של הנאשם: "בית המשפט אינו כבול להמלצת שירות המבחן, וההחלטה אם להורות על חלופת המעצר נתונה להכרעתו הבלעדית של בית המשפט."
לכתבה המלאה >

העליון: המתעללים מינית בביתם - יישארו בכלא

בחודש מאי האחרון הוגש לבית המשפט כתב אישום חמור כנגד בני זוג שביצעו מעשים מגונים חמורים בביתה של האישה במשך למעלה מ-15 שנים, עד שלבסוף זו הרתה וילדה בן אותו גידל הזוג בביתם. בנוסף, ביצע הגבר מעשים מגונים בבנותיה של בת זוגו, בידיעתה ובהסכמתה. לאחר הגשת כתב האישום, נעצרו הנאשמים והובלו למעצר עד תום ההליכים. ערעור לבית המשפט העליון לשחרורם למעצר בית לא התקבל.
לכתבה המלאה >

גזרי דין בתחום עליון

מאסר במקום ע"ש - יישלח לכלא מי שאיים על אחיו בקלשון ופצע אחד מהם בסכין

בית המשפט העליון דחה בקשת רשות ערעור על החלטתו של בית המשפט המחוזי בחיפה להחמיר בעונשו של נאשם בעבירות של איומים וחבלה ופציעה בנסיבות מחמירות לאחר שהנאשם איים בקילשון ותקף בסכין את המתלוננים במסגרת סכסוך על ירושה
לכתבה המלאה >

הגם שהוגש ערעור על הכרעת הדין ועוכב עונש המאסר – לא יעוכבו תשלומי פיצויים למתלוננת

בית המשפט העליון מקבל את בקשתו של נאשם לעיכוב ביצוע עונש מאסר שהושת בגין ביצוע מעשים מגונים בבתו הקטינה, לאור חלוף הזמן והתקופה בה שוחרר לביתו ללא תנאים מגבילים. לא כך באשר לעיכוב ביצוע תשלום הפיצויים למתלוננת, אותו דוחה בית המשפט מנימוקים הלקוחים מהמשפט האזרחי
לכתבה המלאה >

סחר בנשק - העליון מחמיר בעונש

בית המשפט העליון מקבל ערעור המאשימה על קולת עונשם של שני נאשמים בעבירות נשק, ובכך דוחה ערעורם של השניים על חומרת העונש שהשית עליהם בית המשפט המחוזי בחיפה
לכתבה המלאה >

העליון: החמרה בענישה בגין הפרות סדר והתפרעויות

בית המשפט העליון מחמיר בעונשו של נאשם שהורשע בארבע אישומים של הפרות סדר כלפי כוחות הבטחון, בכך שקובע שיתווספו 10 חודשי מאסר לעונש המאסר בפועל שהושת עליו על ידי בית המשפט המחוזי
לכתבה המלאה >

הנאשם ייצר מכונית תופת למטרה לא ידועה ונלכד על ידי המשטרה

בית המשפט העליון מפחית 6 חודשי מאסר מעונש מאסר שהושת על נאשם בעבירות נשק ועבירות נוספות, וזאת בשל התחושה כי בית המשפט המחוזי לא נדרש לתיקון כתב האישום בגזרו את הדין
לכתבה המלאה >

חבלה חמורה: הערעור על העונש נדחה

בית המשפט העליון דוחה ערעור על חומרת עונש שהושת על נאשם בגין עבירה של חבלה חמורה וקובע כי העונש אשר הטיל בית המשפט המחוזי אינו חורג לחומרא ממתחם הענישה הנהוגה בעבירות אלו
לכתבה המלאה >

הערעור נדחה דקר חברו בסכין פרפר וירצה מאסר ממושך

בית המשפט העליון דוחה ערעור על חומרת עונש בגין עבירות אלימות קשות מהטעם שניתנה התייחסות לכלל נסיבות הנאשם ואין מקום להתערבות בהחלטת בית המשפט המחוזי
לכתבה המלאה >

העליון מעודד שיקום גם בתוך הכלא ומפחית מהמאסר

בית המשפט העליון מקבל ערעור נאשם על חומרת העונש, בכך שמפחית חצי שנת מאסר מעונש המאסר שהוטל עליו בגין עבירות סמים חמורות - יבוא 200 גרם קוקאין, וזאת כדי לעודד הנאשם להמשיך בדרך הטיפולית שהחל בכותלי הכלא
לכתבה המלאה >

עליון: העונש יופחת - השודד השתקם

בית המשפט העליון מפחית בעונשו של מי שהורשע בעבירות של ניסיון שוד ועבירות נוספות, וזאת נוכח תהלכי השיקום שעבר הנאשם בבעיית ההתמכרות להימורים
לכתבה המלאה >

דקר את התקליטן בצווארו בסכין מטבח גדולה

בית המשפט העליון דוחה ערעור על חומרת העונש שהוטל על נאשם בגין עבירה של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, וקובע כי בית המשפט המחוזי הטיל עונשו של הנאשם ברף הנמוך של המתחם
לכתבה המלאה >

הכל ממניעי גזענות: פעל יחד עם אחרים לפגוע בערבים

בית המשפט העליון דוחה ערעור שהגיש נאשם שהורשע בביצוע מספר מעשי אלימות כנגד ערבים ממניעים גזעניים ביחד עם עוד שני נאשמים 
לכתבה המלאה >

עידוד טיפול גמילה מסמים על ידי הפחתת עונש מאסר

בית המשפט העליון מפחית מעונשו של נאשם שהורשע בעבירות סמים וזאת בשל החשיבות לעודד את הנאשם שימשיך בטיפול גמילה מסמים בתוך כותלי הכלא
לכתבה המלאה >

העליון מקל עם מצית בניין עיריית טירה

בית המשפט העליון מקל בעונש המאסר שהוטל על הנאשם בגין עבירת הצתה בבניין עיריית טירה שהתבטאה בשפיכת מיכל דלק בסמוך לדלת הכניסה לבניין העירייה, ומעמיד את העונש על 15 חודשי מאסר בפועל.
לכתבה המלאה >

האב התעלל וחרט על גבו של ילד בו חשד שפגע בבתו

בית המשפט העליון מקבל ערעור המדינה על קולת העונש אשר הוטל על משיב ומחמיר בעונשו ב- 10 חודשי מאסר בפועל נוספים.
לכתבה המלאה >

ניסיון שוד אלים של הקטין הסתיים במאסר

בית המשפט העליון דוחה ערעור קטין אשר הושת עליו עונש מאסר בפועל בן שנה, בגין ניסיון שוד אלים שכלל מעשי ביזוי והשפלה של המתלוננת.
לכתבה המלאה >

העליון מתערב בגזר דין שכלל הסכמה בעניין טווח ענישה

בית המשפט העליון מקבל ערעור על גזר דין בגין עבירת הריגה ומפחית שנתיים מהעונש שנגזר על שני המערערים בבית המשפט המחוזי.
לכתבה המלאה >

העליון: הנהג שדרס והרג ירצה מאסר

אדם נסע באור אדום במהירות, הרג הולך רגל עם רכבו והואשם בעבירת הריגה. ביהמ"ש המחוזי בת"א גזר עליו שנתיים מאסר בפועל ושנת מאסר על תנאי. הנאשם ערער לביהמ"ש העליון על חומרת עונשו, אך ביהמ"ש דחה את טענותיו.
לכתבה המלאה >

העליון מחמיר במבצע עבירות מין באינטרנט

ערעור המדינה התקבל ולעונש המאסר בפועל שהושת על המשיב, יתווספו 18 חודשי מאסר בפועל, כך שבסך הכל יירצה המשיב עונש מאסר בפועל של 5 שנים.
לכתבה המלאה >

העליון הקל - 3 שנות מאסר למבצע מעשה מגונה בקטין

הנאשם ביצע מעשים מגונים בקטין לו היה עמו היכרות מוקדמת. לאחר שהנאשם הודה במעשיו, בית המשפט המחוזי גזר עליו 4 וחצי שנות מאסר בפועל. הנאשם ערער לעליון על חומרת העונש, וזה החליט להפחית את מאסרו ל-3 שנות מאסר.
לכתבה המלאה >

פסקי דין בתחום עליון

הנאשם זרק את אחיינו בן הארבע מהקומה השלישית - העליון מזכה אותו מחמת אי שפיות

בית המשפט העליון מזכה נאשם בעבירות של חבלה ופציעה בנסיבות מחמירות, וזאת משום שקיים קושי רב לשלול את האפשרות שהנאשם היה נתון במצב פסיכוטי בעת ביצוע המעשה. בית המשפט העליון קובע כי הנאשם נכנס בגדרה של החלופה השנייה של סייג אי השפיות.
לכתבה המלאה >

הנאשם זוכה מהריגה - המאסר בן 8 שנים בוטל

בית המשפט העליון מזכה נאשם מעבירה של הריגה וכפועל יוצא, מבטל את עונש המאסר שהושת על הנאשם ומסתפק בתקופת המאסר שריצה הנאשם עד הדיון בערעור
לכתבה המלאה >

עליון: לא הוכחה כוונה תחילה והנאשם זוכה מרצח

על הנאשם, שהורשע על ידי בית המשפט המחוזי, בין השאר, ברצח באמצעות ירי, נגזר מאסר עולם. הנאשם לא ויתר וערער לעליון בטענה כי לא התקיים בעניינו רכיב ה"כוונה תחילה", הנדרש לביצוע העבירה. העליון קיבל את הערעור בחלקו והמיר את הרשעתו של הנאשם ברצח, להרשעה בהריגה, והשית עליו 20 שנות מאסר במקום מאסר עולם.
לכתבה המלאה >

חתירה לשוויוניות בענישה: הקלה בעונש בגין עבירות מין חמורות במשפחה

בית המשפט העליון דחה ערעור על הכרעת דין אך הקל בעונשו של מערער אשר הורשע בעבירות מין חמורות במשפחה על דרך הפחתה של שלוש שנים מן המאסר בפועל שהושת עליו.
לכתבה המלאה >

עורכי דין פלילי

אבי אלפסי

משפט פלילי, יצוג בבית משפט, סגירת תיקים
לעמוד עו"ד

אלעד רט

משפט פלילי, משמעתי ומינהלי
לעמוד עו"ד

ג׳ני חבשי

מתמחה בדיני בנקאות, דיני מקרקעין ודיני תעבורה
לעמוד עו"ד

אסף גונן

עורך דין פלילי
לעמוד עו"ד
back --> -->