04.06.2020
באנר מתחת לעדכונים מהשטח בכל האתר - צד שמאל (חדש)
באנר מתחת לעדכונים מהשטח בכל האתר - צד ימין (חדש)

30 עצורים בגין סחר בסמים בירושלים

סוכן סמוי שהופעל על ידי משטרת ישראל בחודשים האחרונים בשכונות בדרום ירושלים, הביא היום לפנות בוקר למעצרם של 30 חשודים בעבירות סחר בסמים מסוכנים והפצתם. במהלך היום יובאו החשודים להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בירושלים.
פורסם ב: 11:56 | 19.04.2017
מאת:
30 עצורים בגין סחר בסמים בירושלים

במהלך החודשים האחרונים , הופעל סוכן סמוי באזור דרום העיר ירושלים במסגרתו הופללו 30 חשודים שסחרו ומכרו סמים לסוכן משטרתי שפעל בתוכם.

 

הפעלת הסוכן נדרשה ליישום בקרב השכונות בדרום העיר וזאת בעקבות מידע שהתקבל במשטרה אודות פעילות של סחר ושימוש בסמים באזור.


זאת לאור העובדה כי פעילות עבריינית שכזאת טומנת בחובה לא אחת סיכון לאזרח הנורמטיבי שומר החוק ולבני הנוער שנחשפו לעבירות הסמים הקשות.

 

בתום פעילותו של הסוכן הסמוי שנמשכה כ-5 חודשים , עצרו הבוקר, 19.4.17, חוקרי ובלשי היחידה המרכזית בסיוע לוחמי מג"ב ויס"מ, שלושים חשודים תושבי ירושלים (בהם שישה תושבי מזרח ירושלים) אשר סחרו ומכרו סמים לסוכן המשטרתי שפעל בתוכם.

 

במהלך הפעלת הסוכן, לאחר שביסס את מעמדו ורכש את אמונם של החשודים, בוצעו על ידו עשרות עסקאות רכישות סמים מסוכנים מסוגים שונים בהם קוקאין, חשיש, אקסטזי, מריחואנה, MDMA בשווי של מאות אלפי שקלים.

 

הלילה, לאחר שנאספו ראיות כנגדם במהלך פעילותו של הסוכן הסמוי ולאחר התכנסות כלל כוחות המבצע לתדרוך אחרון בראשות מפקד מחוז ירושלים במשטרה ניצב יורם הלוי , ניתן האות ועשרות שוטרים, בלשים ולוחמי יס"מ ומשמר הגבולפשטו על בתיהם של החשודים וביצעו את מעצרם וחיפוש בבתים.

 

19.4.17

צילום: דוברות המשטרה


בין החשודים יעדים מרכזיים של היחידה המרכזית והמרחבים במשטרת ירושלים שכנגדם נאספו ראיות במהלך פעילות הסוכן וכן חייל שבחיפוש בביתו נתפסו סמים ורימון עשן.כמו כן במהלך החיפושים שבוצעו בעת המעצרים נתפסו ברשות חלק מהחשודים סמים.

 

עוד עלה כי החשודים שהופללו במהלך הפעילות סחרו בסמים אותם מכרו בין היתר לבעלי עסקים ופיצוציות בעיר. עסקאות הסמים התבצעו במהלך כל שעות היממה, גם לאור יום, ובחלק מהפעמים אף נשלחו קטינים מטעם הסוחרים כ'שליחים' להעברת הסמים והכסף.

 

כלל החשודים, הועברו לחקירה ביחידה המרכזית של המשטרה ובהמשך היום יובאו בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.

 

ממשטרת ישראל נמסר: "כי הפעלת הסוכן התמקדה בתא שטח ושכונות בהן זוהתה פעילות סחר בסמים אשר נועדה , בין היתר, למנוע חשיפת צעירים ובני נוער לסמים מסוכנים. במסגרת הפעלת הסוכן נאספו ראיות נגד החשודים שהופללו , נגדם תפעל המשטרה לביסוס התשתית הראייתית על מנת להעמידם לדין.

תגובות (0 תגובות)
הוסף תגובה

מצא עורך דין פלילי

מצא
הצג הכל >
הצג עוד >

עורכי דין פלילי

מילון מונחים

לכל המונחים >

מעצרים בתחום מגזין

נעצרו חשודים בניהול בתי בושת באזור התחנה המרכזית בתל אביב

משטרת ישראל פשטה הבוקר על בתיהם של מספר חשודים בניהול ושליטה של בתי בושת באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב. החשודים שנעצרו חשודים בעבירות של הלבנת הון, העלמת מס וניהול בתי בושת. צילום: אילוסטרציה
לכתבה המלאה >

נעצרה חוליית פורצים שפעלה באזור ירושלים

בפעילות מבצעית מתוכננת ויזומה הביאה לפנות בוקר למעצרה של חוליית פורצים שפעלה בירושלים.בחיפוש שבוצע נתפס רכוש גנוב, סמים , מכשירי סלולאר ואמצעי לחימה שונים. צילום תמונה דוברות המשטרה
לכתבה המלאה >

סוכן סמוי הוביל למעצרם של עשרות חשודים בעבירות אלימות, רכוש וסמים

במבצע שנערך לפנות בוקר בהשתתפות כוחות משטרה רבים, נעצרו עשרות חשודים בעבירות אלימות, סחר בסמים ובעבירות התפרצות לדירות באזור הדרום. פעילות זאת התאפשרה בזכות פעילותו של  סוכן סמוי אשר פעל בקרב העבריינים במשך ארבעה חודשים ואסף ראיות כנגדם. קרדיט תמונות: דוברות המשטרה
לכתבה המלאה >

20 עצורים בצפון הארץ בחשד לביצוע עבירות סחר בנשק

פיצוח סוכן שפעל בקרב כנופיות ויחידים בצפון הארץ בתחומי הסחר בנשק ועבירות סמים מביא למעצרם של 20 עבריינים בתחומי הנשק והסמים (תמונות דוברות המשטרה)
לכתבה המלאה >

25 חשודים בסחר בסמים נעצרו באזור באר שבע

בעקבות פעילות משטרתית שנערכה בחודשים האחרונים נעצרו לפנות בוקר עשרים וחמישה חשודים בעבירות סחר בסמים מסוכנים במבצע משטרתי נרחב בו הופעל סוכן סמוי.
לכתבה המלאה >

30 עצורים בגין סחר בסמים בירושלים

סוכן סמוי שהופעל על ידי משטרת ישראל בחודשים האחרונים בשכונות בדרום ירושלים, הביא היום לפנות בוקר למעצרם של 30 חשודים בעבירות סחר בסמים מסוכנים והפצתם. במהלך היום יובאו החשודים להארכת מעצרם בבית המשפט השלום בירושלים.
לכתבה המלאה >

חשד לרצח והתאבדות באשקלון

 היום, שבת, התקבל דיווח במוקד משטרת ישראל על צעיר תושב אשקלון כבן 41, שקפץ מחלון ביתו בקומה ה-8 ברחוב בן עטר בעיר אשקלון (תמונה: דוברות המשטרה).
לכתבה המלאה >

פיצוח סוכן: סוכן שפעל בקרב עבריינים הביא למעצר עשרות עבריינים בתחום הרכוש והסמים והנשק

בתום פעילות שארכה מספר חודשים בהם הופעל סוכן כנגד עברייני רכוש, אמל"ח וסמים, הבוקר הגיע השלב הגלוי של הפעילות עת עשרות שוטרים פשטו במקביל על בתיהם של 45 עבריינים (צילום דובורת המשטרה).
לכתבה המלאה >

המשטרה לא החזירה את כספי הערבות ותפצה את המבקש

הציבור הפסיד: בית משפט השלום בראשון לציון משית הוצאות על המשטרה בסך 1,000 ₪, וזאת בגין התעלמותה מצווי בית משפט והשחתת זמנם של בית המשפט והמבקש
לכתבה המלאה >

גזרי דין בתחום מגזין

שבר את אצבעה של אשתו ולא ייכלא

הנאשם תקף את רעייתו ליד בנם הצעיר של השניים והורשע בגרימת חבלה של ממש. עם זאת, החליט השופט אביטל חן שלא לגזור עליו מאסר בפועל בכדי לאפשר לנאשם להמשיך בדרך בה התחיל לצעוד.
לכתבה המלאה >

בית המשפט: מוגבלות הנאשם ראויה להתחשבות

לאחר שהורשע הנאשם, על פי הודאתו בכתב האישום, בניסיון תקיפת בת זוגתו והפרת צו הרחקה, הוחלט במסגרת מתן גזר הדין שלא לגזור עליו תקופת מאסר נוספת מעבר למאסר שריצה עד תום ההליכים כנגדו. השופט יריב נבון ציין כי "מדובר במקרה זה בנאשם שהינו חירש אילם ואף אם אין לכך כל הצדקה בביצוען של עבירות, הרי שלא ניתן להתעלם ממצבו בבואי לשקול את העונש הראוי."
לכתבה המלאה >

הערעור נדחה – הנאשם ירצה 12 שנות מאסר

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע הרשיע את הנאשם וגזר עליו 12 שנות מאסר בפועל. הנאשם ערער על חומרת העונש לבית המשפט העליון וזה דחה את הערעור בטענה כי "באשר לחומרת עבירות אלימות ומין במשפחה, ציין בית משפט זה פעמים רבות כי מדובר מהחמורות שבעבירות, שיש לבערן מהחברה, ולנקוט יד קשה כלפיהן".
לכתבה המלאה >

פסקי דין בתחום מגזין

זיכוי נאשם בגין עבירות אלימות כלפי אשתו ההרה

כתב אישום הוגש כנגד הנאשם ובו מיוחסות לו עבירות אלימות חמורות כלפי המתלוננת וכלפי בתה מנישואיה הקודמים. המאורע שהוביל להגשת כתב האישום הינו אירוע אלים שהתרחש בין בני הזוג, לטענת המתלוננת, מצד הנאשם, בעודה בחודשי היריון מתקדמים.
לכתבה המלאה >

זוכה מחמת הספק בשל "זוטי דברים"

המתלונן מסר את גרסתו למשטרה, לפיה הנאשם איים עליו ותקף אותו. בית משפט השלום ברמלה קבע כי עדות המתלונן עומדת לבדה, ובכל מקרה סיכם דבריו בכך ש"גם אילו קבעתי כי הנאשם אמנם השליך חצץ ופגע במתלונן, הרי המדובר במעשה שהוא בגדר זוטי דברים".
לכתבה המלאה >

גרסאות סותרות הובילו לזיכוי מתקיפת השכנים

בעקבות וויכוח בין שכנים לגבי רעש שנשמע מהדירה העליונה, החל השכן מלמטה לאיים על השכנה, ובהמשך, לדברי השכנים, אף דחף אותה ואיים על בן משפחה נוסף בסכין. השופט עמית פרייז קבע כי יש לזכות את הנאשם מחמת הספק, וזאת על אף שעדותו נמצאה כלא מהימנה: "בסופו של יום, לכל הפחות הספק קיים, גם תחת ההנחה שגרסת הנאשם הינה בעייתית".
לכתבה המלאה >

עורכי דין פלילי

אסף גונן

עורך דין פלילי
לעמוד עו"ד
back --> -->