28.11.2020
באנר מתחת לעדכונים מהשטח בכל האתר - צד שמאל (חדש)
באנר מתחת לעדכונים מהשטח בכל האתר - צד ימין (חדש)
גיל אדלמן

משרד עו"ד גיל אדלמן

אזורים: שפלה
כתובת: לוי משה 11, בית UMI , ראשון לציון
שפות: עברית; אנגלית
נייד: 0503133222
אודות

עו"ד גיל אדלמן הינו מנוסה מאד בתחום הפלילי ועוסק בו כחבר בלשכת עורכי הדין החל משנת 1996.

 
משרדנו הינו אינטימי ומעניק יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוחותינו. בשל ניסיונו הרב צבר עו"ד גיל אדלמן אלפי שעות הופעה בבתי המשפט השונים ובכל הערכאות השיפוטיות.


עו"ד גיל אדלמן מתמחה בתחום הפלילי על כל גווניו; החל מיעוץ לחשוד בטרם חקירתו, ייצוג חשודים בהליכי מעצר, ייצוג נאשמים בכל הערכאות השיפוטיות ובמגוון עבירות, הופעה בערעורים, וייצוג בבקשות למעצר עד לתום ההליכים. עו"ד גיל אדלמן אף מייצג חיילים העומדים לדין בבתי הדין הצבאיים, וכן נאשמים בעבירות תעבורה.


משרדינו מתמחה בניהול מו"מ מול רשויות התביעה, אותן מכיר עו"ד גיל אדלמן היטב, נוכח שנות עבודתו הארוכות בתחום. כחלק מניהול מו"מ מקדים הצליח משרדנו במאות מקרים לשכנע את התביעה למחוק כתבי אישום כנגד לקוחות רבים, עוד בטרם נשמע משפטם. באותה הדרך נחל משרדנו הצלחות רבות בהליכי שימוע, ביטול הרשעות בפלילים והשגת הסדרי טיעון מקלים אף במקרים הקשים ביותר בו עתיד היה הלקוח להשלח למאסר ארוך.


התמחות נוספת של עו"ד גיל אדלמן, הינה ייצוג בני נוער העומדים לדין בבתי המשפט לנוער. ייצוג בני נוער מחייב הכרת החוקים והפסיקה הייחודית לאוכלוסיה זו, ולמשרדנו נסיון רב ביותר בתחום זה. רבים מהנערים אותם ייצג משרדנו סיימו את ההליך ללא כל נזק לעתידם, פעמים רבות בסגירת התיק כנגדם, חלקם בסיום ההליך ללא הרשעה בדין ובדרכי טיפול במקום ענישה. נער או נערה המסיימים את ההליך בדרך זו יכולים להיות שקטים כי עתידם לא יפגע על אף שנקבע כי עברו על החוק.


חשוב להדגיש, כי בתחום המשפט הפלילי, בו הייצוג נעשה בדרך של הופעה בפני בית המשפט, טיעון ושכנוע - הניסיון המשפטי מהווה יתרון ברור. חשוב שעורך הדין יכיר את הגורמים המשפיעים בקרב התביעה והפרקליטות, את דרך מחשבתם וגישתם. חשוב אף יותר לדעת מי השופט בפניו נדון התיק. לא לחינם נאמר: מה ההבדל בין עורך דין טוב לעורך דין מצוין? - עורך דין טוב מכיר את החוק. עורך דין מצוין מכיר את השופט. למה הכוונה? לא להיכרות אישית, אלא להיכרות עם דרך חשיבתו של השופט בפניו אתה דן, את יחסו לעבירות השונות, מדיניות הענישה שלו וגישתו - פעמים רבות טקטיקת ניהול המשפט היא שבסופו של דבר תכריע גורלות.


משרדינו מתמחה בייצוג אזרחים אשר נקלעו לסיטואציה בה הם מוצאים את עצמם מול מערכת תביעה משומנת ומנוסה וזקוקים למי שייתן להם גב. איננו מייצגים משפחות פשע או ארגוני פשיעה, אלא את אותו אחד שהסתבך בפלילים וזקוק ליד מכוונת.


עו"ד אדלמן מטפל באופן אישי בכל תיקי המשרד בסבלנות רבה. נקודת המוצא היא כי אדם החשוד או מואשם בפלילים, בעיקר מי שזו לו התנסות ראשונה, נמצא במתח רב וחרד מן הבאות. בשביל זה אנחנו כאן, להרגיע, לייעץ ולבחון את הפתרונות הראויים ביותר.

קרא עוד >
טיפול בתיקי נוער בהליכים פליליים הפעל
טיפול בתיקי נוער בהליכים פליליים
טיפול בתיקי נוער בהליכים פליליים
טיפול בתיקי נוער בהליכים פליליים
בקרוב... הפעל
בקרוב...
לצפיה בסרטונים נוספים >
צוות המשרד
עו
עו"ד גיל אדלמן
עו"ד גיל אדלמן

עו"ד גיל אדלמן יליד 1967 נשוי ואב לשני ילדים.

את שירותו הצבאי עשה עו"ד אדלמן במסגרת הנח"ל המוצנח במסגרת גרעין נח"ל וסיים מסלול מלא כבוגר קורס מפקדים. משך שנים רבות שירת במילואים במסגרת חטיבה מוצנחת עד לשחרורו המלא.

עו"ד אדלמן הוא בוגר תואר L.L.B. במשפטים, וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1996.

את התמחותו במשפטים עשה עו"ד אדלמן במשרדו של עו"ד יאיר גולן בירושלים, וכן התמחה במסגרת המחלקה לחקירות שוטרים שבמשרד המשפטים (מח"ש).

עו"ד גיל אדלמן עוסק בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו לאורך למעלה מעשרים שנות עבודתו וייצג בהצלחה רבה אלפי לקוחות שנקלעו לשעת צרה.

עו"ד גיל אדלמן שולט בשפה האנגלית וכן דובר איטלקית. מלבד העיסוק במשפטים עוסק עו"ד אדלמן משך שנים רבות באמנות ה"אייקידו" (אמנות לחימה יפנית), בעל חגורה שחורה דאן 2, ואף מלמד ילדים ובוגרים.

מאמרים
בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
צור קשר
פניה למשרד עו"ד גיל אדלמן
מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם
כתובת: לוי משה 11, בית UMI
הצלחות המשרד
זיכוי מעבירת החזקת סם
בית המשפט מזכה נאשם למרות עדויות של שני שוטרים

בית המשפט השלום ברמלה, כב' השופטת רבקה גלט, מזכה נאשם בעבירה של החזקת סם לצריכה עצמית, וזאת נוכח התרשמותה ממהימנותו הגבוהה של הנאשם ונוכח הספק שנותר באשמתו

בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
בקרוב...
תחומי התמחות
תקיפת בת/ בן זוג
החזקת סכין
אונס
מעשה מגונה
שוד
רצח
עבירות הונאה
איומים
סחר בסמים
החזקת סם שלא לצריכה ...
סחיטה
פדופילה
התפרצות לדירה
מעצר ימים
ייעוץ לפני חקירה
בקרוב...
גיל אדלמן
צור קשר עם
גיל אדלמן
מלא את פרטיך ונצור איתך קשר בהקדם
back --> -->